Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Haftalık Çalışması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın haftalık mesaisinde yaptığı görüşme ve açılışlar sosyal medyada paylaşıldı.

“Erdoğan Dijital Medya” hesabından yapılan paylaşıma göre Cumhurbaşkanı Erdoğan, 17 Nisan Pazartesi günü İstanbul Finans Merkezi açılışı, Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi 1. Etap Teslim Töreni ve Büyük Üsküdar İftarına katıldıktan sonra Nevmekan’da gençlerle bir araya geldi.

18 Nisan’da Afyonkarahisar mitingine katılan Erdoğan, Eskişehir’de yeni eserlerin açılışını yaptı, gençlerle iftar programının ortasına geldi, akşam TRT ortak yayınına katıldı.

19 Nisan Çarşamba günü Denizli mitingine katılarak vatandaşlarla iftarda buluşan Erdoğan, 20 Nisan Perşembe günü Topkapı Sarayı’nın onarımı ve Karadeniz doğalgazının devreye alınmasıyla tamamlanan ünitelerin açılış törenine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ramazan Bayramı’nın ilk günü olan 21 Nisan’da onarımı tamamlanan Sultanahmet Camii’nin açılışını yaptı ve Gaziosmanpaşa Kentsel Dönüşüm Projeleri Teslim ve Temel Atma Töreni’ne katıldı.

Bayramın ikinci günü olan 22 Nisan’da Gaziantep Nurdağı’nda yapımı tamamlanan köy evlerinin devir teslim törenine katılan Erdoğan, Kahramanmaraş’ta vatandaşlarla bir araya geldi.

23 Nisan Pazar günü depremzedelerle bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, TCG Anadolu gemisi Sakarya Akyazı için düzenlenen uğurlama törenine katıldı. SporKompleksin açılışını yaparak Altay tankının Türk Silahlı Kuvvetlerine teslim törenine test amaçlı katıldı.

Paylaşımda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çalışmalarına ait fotoğraflar da yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu