Haber

Sevilla’nın teknik direktörü Sampaoli, Fenerbahçe maçı öncesi büyük tehlikeye dikkat çekti: Başımıza gelebilecek en kötü şey olurdu.

UEFA Avrupa Ligi son 16 turunda Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Sevilla’da teknik direktör Jorge Sampaoli açıklamalarda bulundu. Temsilcimizin gücünün farkında olduğunu belirten deneyimli teknik direktör maçla ilgili planlarından da bahsetti.

“BÜTÜN OYUNCULARIM ZAFER DİLEĞİ İÇİNDE”

Jorge Sampaoli yaptığı açıklamada, “Avrupa’da oynadığımız tüm maçlara değer veriyoruz. Mevcut durumumuzun vahim olduğundan bahsetmiştim. Değiştirmemiz ve gelişmemiz gereken durumları dikkate alıyoruz. Ama enerjik bir maç oynamaya çalışacağım.” Tüm oyuncularım zafer için can atıyor.

“FENERBAHÇE’NİN GÜÇLÜ OYUNUNU BASTIRDI”

Fenerbahçe’den Valencia, Oosterwolde ve Henrique’i tanıyorum. Fenerbahçe’nin oyuncularını az çok tanıyorum ve çok iyi oyunculara sahip olduklarını biliyorum. Fenerbahçe’nin gücü baskı altında oynamasında. Hızlı ve rahat oynamalıyız. Baskı altında sert ve telaşlı oynarsak, başımıza gelebilecek en kötü şey bu. Özellikle hamle oyuncularının başarısının farkındayız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu